O Nas

Jesteśmy firmą działająca na rynku poligraficznym od 1989 r.Od początku główną produkcją jest wytwarzanie opakowań dla różnych gałęzi przemysłu.Nasza działalność jest cały czas rozszerzana stawiając na rozwój, powiększanie gamy produktów i nowe maszyny.

Druk realizowany jest na maszynach offsetowych z zastosowaniem techniki CTP, sitodruk, druk cyfrowy, tampodruk.

Drukujemy z kolorów CMYK, Pantone oraz farbami metalicznymi srebro, złoto, na papierach samokopiujących, samoprzylepnych, foliach i kartonach od 60 - 350 g/m.

Posiadamy rozbudowaną introligatornię. W oparciu o własny sprzęt introligatorski jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace związane z klejeniem, sztancowaniem, oprawą książek, lakierowaniem UV, hodstamping itd.

Inroligatornia to bardzo ważny dział naszej drukarni. To właśnie tutaj wydrukowana praca otrzymuje ostateczny kształt. Rozwinięty park maszynowy pozwala na wykonanie kompleksowej usługi.

Dysponujemy zespołem doświadczonych fachowców co zapewnia naszym klientom wysoką jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Licząc na Państwa zainteresowanie działalnością Drukarni MATI zapraszamy do współpracy.

Drukarnia

Druk realizowany jest na maszynach offsetowych z zastosowaniem techniki CTP, sitodruk, druk cyfrowy, tampodruk. Naszą zaletą jest drukowanie z kolorów Pantone oraz farbami metalicznymi srebro, złoto. Prace drukujemy na papierach samokopiujących, samoprzylepnych, foliach i kartonach od 60 - 350 g/m.

Introligatornia

Posiadamy rozbudowaną introligatornię. W oparciu o własny sprzęt introligatorski jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace związane z klejeniem, kaszerowaniem, sztancowaniem, lakierowaniem itd. to bardzo ważny dział naszej drukarni. To właśnie tutaj wydrukowana praca otrzymuje ostateczny kształt.